Додайте сплеск кольору в свій iPhone 4 / 4s за допомогою стильного чохла.
- Якісний чохол захистить ваш телефон від подряпин, у разі падіння від тріщин.
- Ззручними кнопками включення та регулювання гучності.
Даруйте не замислюючись, такий подарунок гідно оцінять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 8029975921044 |
| Артикул | 930626 |
| Артикул для відтворення на сайті | 930626 |
| Вага | 53,5 кг |
| Вага в упаковці | 59 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 158 x 13,5 x 143 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри в складеному вигляді (з сіткою) 164 x 72 x 159 см |
| Клас | Тренувальні |
| Комплект постачання | Стіл Сітка |
| Конструкція | Складно |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Матеріал стільниці | меламін |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Champion Outdoor 3 mm Grey (C-470EG) |
| Наявність сертифіката ITTF | Немає |
| Особливості | Бічна крайка 50 мм Контейнер для ракеток Наявність коліщаток Сітка в комплекті з регулюванням висоти та натягу Регульовані за висотою ніжки |
| Застосування | Всепогодний стіл |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регульоване натягування сітки | Да |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Товщина стільниці | 3 мм |
| Колір поверхні столу | Сірий |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 36999.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




