Чохол для iPhone "Leaves" 4 G
Не варто турбуватися, одягнений у чудовий чохол, ваш iPhone не втратить своєї функціональності, ви без проблем зможете його використовувати і перезаряджати. Виконаний з міцного матеріалу чохол значно збільшить термін служби вашого улюбленого iPhone.
- Жорсткий чохол для iPhone
- Весела телевізійна графіка
- Підходить для моделей iPhone 4 і 4S
- Відмінний спосіб захистити ваш телефон від ударів та подряпин
- Дозволяє легко отримати доступ до всіх кнопок, елементів управління та портів
Даруйте не замислюючись, такий подарунок гідно оцінять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pentax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930270 |
| Вага | 210 г |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 83 х 110 х 48 мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Діаметр вихідної зіниці | 2,6 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм 58 72 Корекція діоптрію 4/-4 |
| Захист | Ударостійкі |
| Клас | Для туризму |
| Кратність наближення | 8Х |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення | 8 |
| Матеріал | Полікарбонат з ґумовим покриттям |
| Матеріал призм | Bak4 |
| Мінімальна відстань фокусування | 2,8 м |
| Поле зору на 1000 м | 80 м |
| Реальний кут зору | 6.2 |
| Світлосила | 6.89 |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Бінокль |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип збільшення | постійне |
| Загадковий фактор | 12.6 |
| Колір | Black |
| Код | 0027075078123 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




