Додайте сплеск кольору в свій iPhone 4 / 4s за допомогою стильного чохла.
- Якісний чохол захистить ваш телефон від подряпин, у разі падіння від тріщин.
- Ззручними кнопками включення та регулювання гучності.
Даруйте не замислюючись, такий подарунок гідно оцінять!Робіть приємні сюрпризи близьким з інтернет-магазином Wowshop!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930606 |
| Вага | 57 кг |
| Вага в упаковці | 62 кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | Від 14 років |
| Габарити упаковки | 135 x 80 x 34 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле 2 механічних лічильники окулярів 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій) 8 ручок 10 м'ячів |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-200 Evolution (F200NERLVL) |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 145 х 110 х 88 см |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Ціна | 32999.00 |
| Код | 8029975141060 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




