Заводна гумка у виді горили- несподіваний аксесуар, який неодмінно стане родзинкою вашого робочого простору. Заведіть грізну горилу і вона буде наполегливо марширувати по вашому столу, привертаючи увагу колег, однокурсників або однокласників. А в перервах між пустотою, ви можете використовувати гумового звіра, як гумка для стирання дрібних помилок. Підійде для будь-якого віку, адже в кожній з нас живе дитина!
Знижка дійсна лише при покупці в інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5709388112590 |
| Артикул | 928838 |
| Блискавка | Лева |
| Вага | 1300 г |
| Вигляд спального мішечка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 40 х 18 х 18 см |
| гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах | -10C |
| Мінімальна температура комфорту | 4C |
| Наповнювач | 1150 g Isofill, 100 polyester |
| Розміри | 225 х 80 х 80 см |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Тип | Спальний мішок |
| Колір | Red |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴




