Ліхтарик спортивний Troika, синій 4098048
- В наявності
- Код: 4098048
1 240 ₴
Аксесуар від німецької компанії Troika - це одночасно стильний і практичний аксесуар для сучасної людини та оригінальний подарунок на будь-яке свято. Ліхтарик неодмінно сподобається тим, хто любить зручні, стильні і функціональні кишенькові аксесуари. Сигнальний ліхтар для кріплення до одягу - зпортивно-безпечний ліхтар для тих, хто любить бігати в пізній час або в темряві .
Ідеальний компаньйон, що світиться при бігу, походах, вигулі собак і багато в чому іншому.
Просто пристебніть спортивний та аварійний ліхтар до ременя, одягу - завдяки потужному магніту зробити це дуже просто. Також ідеально підходить для кріплення на шкільну сумку дитини. Ліхтарик дозволить краще оцінити обстановку, вибрати безпечну траєкторію руху, уникнути перешкод і травмування. Він буде надійним помічником у горах і в лісі.
Ліхтар оснащений двома рівнями освітлення, миготливими вогнями та зарядним пристроєм USB.
Характеристики:
•Сильний магніт для кріплення; білий світлодіод
•3 функції освітлення: 2 режими світла і миготливі вогні
•Перезаряджається через USB (3,7 вольт - 0,22 ват)
•Літій-полімерний акумулятор 60 мАч
•Захист від перезаряду / глибокого розряду
•Зарядний кабель у комплекті
• Розмір: 3,5 х 2,5 см
• Матеріал: алюміній
Troika - світовий лідер у галузі дизайну, подарунків та аксесуарів для вимогливих професіоналів. Його добре продумана продукція виготовлена з високоякісних матеріалів з бездоганною обробкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 8420812015047 |
| Артикул | 928605 |
| Вага | 3,9 кг |
| Висота майданчика | 80 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 101 см |
| Довжина у складеному стані | 154 см |
| Загальна висота | 154 см |
| Кількість ступенів | 4 |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота | 280 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 43,8 см |
- Ціна: 1 240 ₴









