Настінний годинник "Цуценя" ?43 см 4007666
- В наявності
- Код: 4007666
2 450 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: NeXtime, Нідерланди
Діаметр: 43 см
Матеріал: скло, пластик
Колір: мультиколор
Механізм: кварцовий
Живлення: батарейка АА
Гарантія: 24 місяці
Оригінальнийнастінний годинник "Цуценя" ;nbsp;дизайн-студіїNexTime- це не тільки завжди точний час, але і яскрава прикраса інтер'єру та цікавий його акцент.
Оригінальний дизайн змусить усміхнутися всіх домашніх, а милий песик буде трошки докірливо дивитися на вас в офісі, ніби нагадуючи, що пора додому. Адже там на вас завжди чекають!
Такий настінний годинник відмінно впишуться в інтер'єр дитячої кімнати, хоча вони будуть непогано виглядати в будь-якому приміщенні. Дизайнери прагнули максимально дотримуватись мінімалістичного стилю, відмовившись від цифр та інших покажчиків часу. На скляному циферблаті діаметром 43 см залишається лише щеня і стрілки.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8001244860001 |
| Артикул | 928453 |
| гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Легко кріпиться до стіни Максимальне розширення 3,6 м Ідеальне рішення для балконів і ванних кімнат |
| Кількість стрижнів/трубок | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча довжина поверхні | 21 м |
| Розміри | 360 х 41 х 9 см |
| Розміри в складеному вигляді | 46,5 х 24 х 10 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Настінні |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴




