

Піала Tassen Поза контролем 2600 мл, фарфор 4325559
- В наявності
- Код: 4325559
3 180 ₴
Порцелянова піала-салатник 2600 мл
Розмір і обсяг робить цю піалу універсальною: вона може бути терілкою, салатником, стравою для гарніру або великою цукерницею.
Завдяки товстим і міцним фарфоровим стінкам виріб послужить Вам довгі роки.
Підходить для смачних мюслі, зігріваючих супів, хрумких салатів, ситної пасти, яскравих солодощів.
Продукція “58Products” має власний особливий характер. Кожен виріб виглядає по-справжньому оригінально та самобутньо.
Зберіть всі "емоції" в єдиний сервіз і ці цікаві фарфорові персонажі ще не раз порадують вас під час сімейних обідів та дружніх застіль.
Зроблено в Німеччині, з любов'ю.
Ідея створення емоційного посуду Tassen виникла в 2007 році, після приголомшливого успіху серії анімаційних вітальних роликів.
Трохи історії та любові до бренду.
"Неможливо! Абсолютно неможливо!" - З такими словами виробники порцеляни зустрічали засновників студії 3D анімації Fiftyeight Products.
"Але завзятість і любов до своїх моделей зробили своє. У 2007 році їм вдалося знайти фабрику, яка взялася за реалізацію такої складної ідеї.
"Складність полягає в тому, що моделі мають міміку і досить виразну, яка реалізована геометричними формами.
А це означає, що товщина порцеляни по всьому виробу скрізь різна, що дуже ускладнює процес виробництва фарфорових виробів."
"У 2011 році команда 58PRODUCTS підписали договір з іменитим виробником порцеляни в Німеччині - компанією BHS.
І це теж сталося завдяки любові. Один з директорів BHS, Ральф Енгельманн, випадково побачивши емоційні чашки Tassen, надихнувся і повіз ідею до себе в штаб-квартиру.
""Наші експерти з розробки порцеляни спочатку просто не могли в це повірити, вони були абсолютно розгублені"", - розповідав Енгельманн.
""Це ніколи не спрацює"", ""Ми ніколи не робили нічого подібного раніше"& ;quot; - Деякі з перших відповідей. Але Енгельманн вірив.
Так з 2011 року світ побачив серійне виробництво емоційного посуду TASSEN."
Виробництво посуду Tassen.
100% виробництвазосередженона фабриках BHS у Німеччині.
Щоб реалізувати складні форми посуду відповідно до преміальної якості, фабрика використовує одночасно 4 методи виготовлення порцеляни.
Продукція Tassenвідповідаєміжнародним стандартам якості та екології (ISO 14001, ISO 50001).
Матеріал
Найкращий каолін, білий порошок, який видобувають лише в Китаї. Для гладкості та довговічності на верхні обідки виробу наноситься глазурована емаль.
Розміри :
Обсяг - 2600 мл
Висота 10,9 см, діаметр 22,4 см/p;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930656 |
| Вага | 1,45 кг |
| гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Легко кріпиться до стіни Телескопічна система Ідеальне рішення для балконів і ванних кімнат |
| Кількість стрижнів/трубок | 4 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Робоча довжина поверхні | 6 м |
| Розміри | 100 х 38 х 6 см |
| Розміри в складеному вигляді | 100 х 14,5 х 6 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Настінні |
| Код | 8001244863453 |
- Ціна: 3 180 ₴




