Рюкзак міський XD Design Bobby Soft червоний (P705.794) 4008666
- В наявності
- Код: 4008666
4 850 ₴
Стильний високоякісний рюкзак-антиворXD Design Bobby Soft Рюкзак Bobby Soft підійде для будь-якого завдання - школи, університету, роботи або подорожі! Знаменитий дизайн антизлодій Bobby з потаємними кишенями, RFID-захистом та прихованими блискавками тепер у новому виконанні з додатковим фіксатором на основному відділенні. У рюкзак легко поміститься все необхідне. Для ноутбука 15.6" передбачено спеціальний м'який відсік. Також є кілька внутрішніх кишень та брелок-стрічка для ключів. Верхня частина рюкзака розширюється, забезпечуючи додаткову місткість. Модель виконана з водовідштовхувального матеріалу, для заряджання передбачений USB-порт. Рюкзак зроблений з RPET з додаванням індикатора AWARE. З AWARE™ ви можете бути впевнені у справжності перероблених матеріалів виробу та екологічності виробництва. При створенні кожного рюкзака Bobby Soft ми заощадили 22 літри води і переробили 37 пластикових пляшок. Особливості рюкзакаXD Design Bobby Soft: -Захист від крадіжок без доступу спереду. Приховані блискавки; - Надійні блискавки; -Розширюваний верх (від 13до 16 л); -Кишеня для карти на блискавці (плечовий ремінь); -Вбудований USB-порт для зарядки; -Водостійкий матеріал; -Захисна кишеня RFID; -Багажний ремінь; -Панель органайзера; -Вбудований брелок; -Світловідбивна смуга та логотип; -Виготовлений з перероблених матеріалів;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 8425126144964 |
| Артикул | 924641 |
| Вага | 3,9 кг |
| Вага в упаковці | 4,3 кг |
| Габарити | 79 x 47 x 32 см |
| Габарити упаковки | 82 x 49 x 35 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Тканина |
| Об'єм, л | 105 |
| Особливості | Із зовнішніми кишенями З висувною ручкою з кодовим замком На 4 колесах |
| Розмір | Великий (90 літрів і більше) |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Валізи |
- Ціна: 4 850 ₴













