

Рюкзак жіночий бузковий код 7-5119 4833170
- В наявності
- Код: 4833170
495 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із плащової тканини, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 1 кишеню
На фасаді рюкзака 2 кишені на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 28*39*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




