


Рюкзак жіночий м'ятний код 7-4523 4827360
- В наявності
- Код: 4827360
545 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із текстилю
Рюкзак має два відділи на блискавках і 1 кишеню
На фасаді кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
У комплекті гаманець діаметром 12 см
Розмір рюкзака 29*41*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴




