

Декоративна наклейка для мух, що світиться EXPEL, 2 шт 4769560
- В наявності
- Код: 4769560
260 ₴
Декоративні наклейки на вікно для боротьби з мухами всередині приміщень
Вони вкриті шаром активної речовини, збагаченої харчовою приманкою, яку охоче поїдають мухи. Після його вживання комахи гинуть на місці або невдовзі після цього.
Наклейка без запаху додатково містить гірку речовину, що захищає від випадкового вживання, завдяки чому її можна використовувати у приміщеннях, де є діти.
Після настання темряви вони ніжно світяться, що робить їх цікавою прикрасою дитячої кімнати.
Ефективність приманки зберігається до 6 місяців після приклеювання наклейок.
Використання:
1. Зніміть захисний папір, а потім зніміть наклейку з паперової підкладки.
2. Приклейте до внутрішньої сторони вікна, бажано у верхній частині скла, куди не зможуть дістатися діти та домашні тварини. Одна наклейка захищає одне вікно.
3. При зносі замініть наклейку на нову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXPEL |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 80 мм |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Азаметифос — 7 мг/шт. (0,95 г / 100 г) |
| Комплектація | Приманка — 2 шт. |
| Призначення пастки/відлякувача | Ось мух |
| Площа дії | 15 кв.м |
| розмір Упаковки | 255 х 125 мм |
- Ціна: 260 ₴




