
Іграшка-антистрес Fat Brain Toys dimpl Натисни на кулю (F192ML) 4213914
- В наявності
- Код: 4213914
378 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dimpl - унікальна розвиваюча іграшка, яка удостоєна престижної премії "Вибір батьків" у США. Вона неймовірно проста, але жоден маленький пальчик ще не встояв перед цими різнокольоровими бульбашками! Малята та дорослі із задоволенням натискають на кольорові кнопки, продавлюючи їх на інший бік. Справжня антистрес-гра для мам та тат та розвага для малюків. Спробуйте взяти ваш dimpl в подорож і малюк надовго буде зайнятий своїми сенсорними дослідженнями. БС-пластик
Не містить БФА
Іграшку можна мити
Безпека та сертифікація: тактильна іграшка dimpl відповідає стандарту та нормам США для іграшок CPSIA ASTM F963.
Не містить БФА
Іграшку можна мити
Безпека та сертифікація: тактильна іграшка dimpl відповідає стандарту та нормам США для іграшок CPSIA ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F192Ml |
| Вага | 0.14 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 16 див. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 3 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | Пластик, силікон |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Прорізувачі |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 15 см |
| Код | 811802023230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴




