Брязкальце на присосці Lamaze Повітряна куля (L27199) 4242969
- В наявності
- Код: 4242969
426 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брязкальце на присосці Lamaze Повітряна куля запрошує малюка у захоплюючу подорож, що відкриває нові горизонти! Ідеально підходить для використання на стільчиках для годування, візках та столах.
Підстава на присосі утримує іграшку на місці, поки дитина грає. На верхній дузі є рухливі намистини, які допомагають розвивати дрібну моторику. На нижньому кільці висить сова, яку можна розгойдувати. Ще нижче розташовані барвисті тактильні елементи та деталь, яку можна крутити.
Яскраві кольори привертають увагу та стимулюють зорове сприйняття. Така гра сприяє когнітивному розвитку, активно залучаючи дитину до пізнання світу навколо. Виготовлена із міцного безпечного пластику для хлопчиків та дівчаток від 6 місяців. Батарейки не потрібні.
Підстава на присосі утримує іграшку на місці, поки дитина грає. На верхній дузі є рухливі намистини, які допомагають розвивати дрібну моторику. На нижньому кільці висить сова, яку можна розгойдувати. Ще нижче розташовані барвисті тактильні елементи та деталь, яку можна крутити.
Яскраві кольори привертають увагу та стимулюють зорове сприйняття. Така гра сприяє когнітивному розвитку, активно залучаючи дитину до пізнання світу навколо. Виготовлена із міцного безпечного пластику для хлопчиків та дівчаток від 6 місяців. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lamaze |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L27199 |
| Вага | 0.2 кг |
| Вага (кг) | 0.12 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 10 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Погремушки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 12 см. |
| Код | 796714271996 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴




