Дерев'яна машинка Viga Toys Дорожня ковзанка (44518) 4203470
- В наявності
- Код: 4203470
681 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна машинка Viga Toys Дорожня ковзанка порадує розвиваючою грою дітей від 18 місяців до 3 років. З жовтим екскаватором особливо сподобається грати хлопчикам, які люблять іграшкову будівельну техніку. З іграшковим катком малюк легко уявить себе водієм та будівельником доріг.
Приміряючи він різні соціальні ролі, діти стають сміливішими, відповідальнішими, емоційно розвиненими. Вони розкривають творчу уяву, фантазію, легше знаходять спільну мову з однолітками. Під час ігор з катком зміцнюються також зорово-моторна координація, рухові навички та м'язи рук.
Дерев'яна машинка рекомендована для гри вдома та в дитячому садку. Іграшка зроблена якісно, з безпечного та натурального матеріалу. Робочі елементи машинки можна рухати. Батарейки не потрібні.
Приміряючи він різні соціальні ролі, діти стають сміливішими, відповідальнішими, емоційно розвиненими. Вони розкривають творчу уяву, фантазію, легше знаходять спільну мову з однолітками. Під час ігор з катком зміцнюються також зорово-моторна координація, рухові навички та м'язи рук.
Дерев'яна машинка рекомендована для гри вдома та в дитячому садку. Іграшка зроблена якісно, з безпечного та натурального матеріалу. Робочі елементи машинки можна рухати. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44518 |
| Вага | 0.21 кг |
| Вага (кг) | 0.21 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 7 см |
| Код Уктвед | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 18 см |
| Код | 6971608445187 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴




