Прорізувач Fat Brain Toys Wimzle Сенсорні кулі (F136ML) 4213908
- В наявності
- Код: 4213908
438 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Wimzle - корисна і унікальна розвиваюча іграшка 3 в 1 для допитливого малюка. Стрижні вільно переміщуються способом "тягни-штовхай-крути". Різнокольорові кульки-сателіти мають цікаву текстуру для тактильних досліджень. На кожній сфері є силіконовий обідок унікальної форми. Цей обідок послужить малюкові прорізувачем. Ця багатофункціональна іграшка стане корисним і приємним подарунком для малюків від 6 місяців. Розмір виробу: 27 х 18 х 15 см, вага – 220 г.
Безпека та сертифікація: Wimzle відповідає вимогам сертифікатів та стандартів EN 71, ASTM, SOR, AS/NZA ISO. Не містить БФА.
Безпека та сертифікація: Wimzle відповідає вимогам сертифікатів та стандартів EN 71, ASTM, SOR, AS/NZA ISO. Не містить БФА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F136Ml |
| Вага | 0.23 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 17 див. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 13 см |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | Пластик, силікон |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Прорізувачі |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Планшет |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 15 см |
| Код | 811802021250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴










