
Прорізувач тактильний Fat Brain Toys Quubi Куббі (F296ML) 4484991
- В наявності
- Код: 4484991
465 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прорізувач тактильний Куббі Fat Brain Toys Quubi - це розвиваюча іграшка для малюків від 6 місяців. М'які рельєфні намистини на прорізувачі обертаються і ковзають, стимулюючи дотик малюка. Кубик можна сміливо куштувати на зуб. У такій барвистій і оригінальній іграшці малюкам є що дослідити!
Особливості
Розвиваючий кубик-прорізувачів для маленьких дослідників. рухати і крутити.
Іграшка протестована на безпеку і не містить бісфенол А.
Размер кубика 10 см.
Якісні матеріали та довговічна конструкція.
Особливості
Розвиваючий кубик-прорізувачів для маленьких дослідників. рухати і крутити.
Іграшка протестована на безпеку і не містить бісфенол А.
Размер кубика 10 см.
Якісні матеріали та довговічна конструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F296Ml |
| Вага | 0.11 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1.5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 14 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | Силікон |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Прорізувачі |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Планшет |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 9 см. |
| Код | 811802026828 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴




