Набір машинок Hola Toys Бульдозер та трактор 6 шт. (326AB-6) 3721002
- В наявності
- Код: 3721002
870 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інерційні сільгоспмашинки трактор та бульдозер із фігурками водіїв у кабінах та рухомими робочими частинами. Трактор може перевозити причіп, його задня стінка відкидається. Бульдозер з двома ковшами спереду та ззаду, вони піднімаються та опускаються. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 326Ab-6 |
| Вага | 1 кг |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 25 см. |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Вимагає збирання | Немає |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 34 см |
| Код | 6944167132614 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴




