Конструктор John Deere Kids Трактор з ковшем та причепом (47209) 4242955
- В наявності
- Код: 4242955
900 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір-конструктор John Deere Kids Трактор із ковшем та причепом – це гра у ферму зі збірними іграшками. Маленькі діти чудово проведуть час, використовуючи викрутку, що додається, щоб розібрати трактор з ковшем і причепом, а потім знову зібрати їх.
В ігровому наборі є корова на колесах, яка любить їздити сама або в причепі. Викрутка легко поміщається для зберігання під шасі трактора, так що він завжди готовий до розбирання. Батарейки не потрібні.
В ігровому наборі є корова на колесах, яка любить їздити сама або в причепі. Викрутка легко поміщається для зберігання під шасі трактора, так що він завжди готовий до розбирання. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | John Deere Kids |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47209 |
| Вага | 0.41 кг |
| Вага (кг) | 0.45 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 11 см |
| Код Уктвед | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Зелений, жовтий, чорний |
| Ширина | 29 см |
| Код | 36881472094 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




