


Музична іграшка Huile Toys Каченя з морозивом (6101) 3631159
- В наявності
- Код: 3631159
1 062 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Симпатичний каченя управляє фургончиком з морозивом. Барвистий візок блимає вогниками, іграшкове морозиво можна дістати. Візок має кнопки вмикання, вимикання та регулювання гучності. Наживаючи на кнопки, малюк також познайомиться з різними формами. Причіп з каченям можна від'єднати від візка, і грати з каченям окремо. Розвиваюча музична іграшка призначена для дітей від 18 місяців. Є мелодії, звукові ефекти. Іграшка сприяє вивченню форм, кольорів, англійської мови. Працює від 2 батарей типу AА (не в комплекті).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huile Toys |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6101 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага (кг) | 0.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 14 см |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код Уктвед | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Немає |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | Aa |
| Вимагає збирання | Немає |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 30 см |
| Код | 6944167170883 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова пісень/слів | Англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴




