Набір сенсорних брязкальця на присосках Fat Brain Toys pipSquigz 3 шт. (F089ML) 4267724
- В наявності
- Код: 4267724
582 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PipSquigz - унікальна розвиваюча іграшка 3 в 1 для малюків від 6 місяців. Мама може відпочити, адже малюк зайнятий надовго. У наборі 3 різнокольорові сенсорні брязкальця-прилипали з 1-ою, 2-ма, 3-ма присосками. Кольори: рожевий, блакитний та салатовий. Виготовлені з харчового силікону та безпечні для дітей. Вироби можна мити в посудомийній машині. 1_Дзвінко і весело відлипати
Їх можна грызть
Безпека та сертифікація: іграшка виготовлена з високоякісного силікону, легко чистити та мити в посудомийній машині. Не містить БФА. Відповідає вимогам Європейського та міжнародних стандартів та сертифікатів EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3 "Безпека іграшок. Механічні та фізичні властивості", CPSIA, SOR/2011-17, ASTM F963-17, US 16 CFR (Частина 1307).
Їх можна грызть
Безпека та сертифікація: іграшка виготовлена з високоякісного силікону, легко чистити та мити в посудомийній машині. Не містить БФА. Відповідає вимогам Європейського та міжнародних стандартів та сертифікатів EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3 "Безпека іграшок. Механічні та фізичні властивості", CPSIA, SOR/2011-17, ASTM F963-17, US 16 CFR (Частина 1307).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F089Ml |
| Вага | 0.3 кг |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Уяву | 1 |
| Висота | 25 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 6 см |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Погремушки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 23 см |
| Код | 811802020635 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴












