Набір прорізувачів-спиннерів із присосками Fat Brain Toys Whirly Squigz 3 шт. (F210ML) 4213917
- В наявності
- Код: 4213917
639 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконовий прорізувач-спіннер Whirly Squigz – чудовий подарунок для дітей з 10 місяців. У наборі 3 іграшки: з 2-ма, 3-ма і 4-ма пелюстками. Цих веселих "хлопців" можна брати із собою у ванну.
Прикріпіть їх присосками до гладкої поверхні та обертайте! Ці маленькі пропелери обертаються дуже швидко й зачаровують погляд! забій, малиновий, салатовий
Оснащены присосками
Безпека та сертифікація: Whirly Squigz відповідає вимогам сертифікатів EN 71-12, стандартам SOR, AS/NZA ISO, ASTM F963.
Прикріпіть їх присосками до гладкої поверхні та обертайте! Ці маленькі пропелери обертаються дуже швидко й зачаровують погляд! забій, малиновий, салатовий
Оснащены присосками
Безпека та сертифікація: Whirly Squigz відповідає вимогам сертифікатів EN 71-12, стандартам SOR, AS/NZA ISO, ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F210Ml |
| Вага | 0.41 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей від, міс. | 10 |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 4 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Пластик, силікон |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Прорізувачі |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 см |
| Код | 811802024275 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴




