Машинка Toomies Jurassic World диномашина (E73251) 4242999
- В наявності
- Код: 4242999
741 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкова диномашинка Toomies Jurassic World готова до пригод і створена для заохочення малюків, що розвивають ігор. Діти дізнаються про причину та слідство, струшуючи меншого динозавра і прислухаючись до його милого гарчання. Великий динозавр смішно махає хвостом при пересуванні.
Машинка-динозавр запрошує маленьких дослідників у світ юрського періоду, повний веселощів. Вона заохочує повзання та рухову активність. А вигадування історій тренує уяву та емоційний інтелект у старших діток. Машинка-динозавр виготовлена з яскравих якісних матеріалів з урахуванням вимог безпеки. Батарейки не потрібні.
Машинка-динозавр запрошує маленьких дослідників у світ юрського періоду, повний веселощів. Вона заохочує повзання та рухову активність. А вигадування історій тренує уяву та емоційний інтелект у старших діток. Машинка-динозавр виготовлена з яскравих якісних матеріалів з урахуванням вимог безпеки. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toomies |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E73251 |
| Вага | 0.24 кг |
| Вага (кг) | 0.17 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Уяву | 1 |
| Висота | 16 див. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 10 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Jurassic World |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 21 см |
| Код | 5011666732513 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴












