Набір мензурок Edu-Toys 7 шт. (CM113) 3920084
- В наявності
- Код: 3920084
774 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір пластикових мензурок Edu-Toys (7 шт.) незамінний на заняттях з дітьми віком від 5 років. Комплект підходить для практичних уроків хімії та біології. Використовують мензурки для приготування складних розчинів та відстоювання рідин. Пластикові мензурки серії Education виготовлені з міцного сертифікованого матеріалу. Кожна ємність має підставку, шкалу і носик для виливання рідини. Ділення на шкалі чіткі контрастного кольору.
\nЩо входить до набору
\nУ комплект входить 7 мензурок різної ємності: 10 мл, 25 мл, 50 мл, 100 мл, 200 мл, 100.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Вікова група | Від 8 років |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 20 см |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Cm113 |
| Вага | 1.04 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код Уктвед | 3926909790 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал упаковки | Пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Education |
| Відповідає концепції Нуш | Да |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Прозорий |
| Код | 4893338101138 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774 ₴




