Конструктор John Deere Kids Збери трактор із загоном (47210) 4242956
- В наявності
- Код: 4242956
1 230 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір-конструктор John Deere Kids Трактор із загоном – це гра у ферму зі збірними іграшками. Маленькі діти відмінно проведуть час, використовуючи викрутку, що додається, щоб розібрати трактор з вилами, а потім знову зібрати їх. Викрутка легко поміщається для зберігання під шасі трактора, так що він завжди готовий до розбирання. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | John Deere Kids |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47210 |
| Вага | 0.91 кг |
| Вага (кг) | 0.91 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 17 см |
| Код Уктвед | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 33 см |
| Код | 36881472100 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴









