
Ігровий набір John Deere Kids Друзі фермера 2 в 1 (47193) 4242953
- В наявності
- Код: 4242953
909 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкові машинки John Deere Kids Друзі фермера 2 шт. - Відмінні перші іграшки для вашого маленького фермера. Вони розроблені для дітей віком від 18 місяців до 3 років. У іграшковій техніці є кумедні функції, які сподобаються малюкам. Робочі елементи та колеса машинок рухливі. В ігровому наборі комбайн і трактор. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | John Deere Kids |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47193 |
| Вага | 0.59 кг |
| Вага (кг) | 0.45 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 20 см |
| Код Уктвед | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Відкритий лоток |
| Колір | Зелений, жовтий, чорний |
| Ширина | 25 см |
| Код | 36881471936 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴




