


Дитячий ксилофон Fat Brain Toys Rock N' Roller Piano з дзвіночками (F281ML) 4213935
- В наявності
- Код: 4213935
870 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ксилофон і дзвіночки Fat Brain Toys Rock N' Roller Piano - це розвиваюча іграшка для дітей від 10 місяців. Вона складається з різнокольорового ксилофону, дзвіночків-колес та палички. Пориньте у світ мелодій!
Паличка дозволяє малюкам виконувати чудові мелодії на ксилофоні, доповнюючи їх звуками дзвіночків, які виходять, якщо покрутити кольорові ролики. Кожна нота звучить красиво!
Спробуйте прокрутити всі колеса відразу - перед цим чудовим звуком не встоїть жодна дитина! Раннє музичне навчання перетворюється на цікаву пригоду з Rock'n Roller Piano.
Підходить для раннього навчання музиці.
У наборі ксилофон з дзвіночками, паличка.
Є відділення для зберігання палички.
Паличка дозволяє малюкам виконувати чудові мелодії на ксилофоні, доповнюючи їх звуками дзвіночків, які виходять, якщо покрутити кольорові ролики. Кожна нота звучить красиво!
Спробуйте прокрутити всі колеса відразу - перед цим чудовим звуком не встоїть жодна дитина! Раннє музичне навчання перетворюється на цікаву пригоду з Rock'n Roller Piano.
Підходить для раннього навчання музиці.
У наборі ксилофон з дзвіночками, паличка.
Є відділення для зберігання палички.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F281Ml |
| Вага | 0.91 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей від, міс. | 10 |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 30 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Музичні здібності | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Музичні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 7 см |
| Код | 811802026279 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴




