


Набір для складання Edu-Toys Трактор з інструментами 29 деталей (JS030) 4251100
- В наявності
- Код: 4251100
969 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор Edu-Toys Трактор із інструментами дозволяє малюкам зібрати фермерську техніку за допомогою дитячих інструментів із набору. Така іграшка, що розвиває, сподобається дітям від 3 років. . Рекомендований для занять за методикою STEM.
Інструкція до ігрового набору допоможе зібрати трактор із ковшем, причепом та великими колесами. У посібнику також багато пізнавальної інформації про те, як влаштована техніка та завдяки яким принципам фізики працює.
Діти люблять конструювати, тому що вони природжені будівельники. Серія My First Engineering цікава тим, що малюки будують свої іграшки самостійно, знайомлячись із основами інженерії. Дізнайтеся про механізми, які використовують у машинах.
Заохочення дітей в інженерній справі підвищує їхню впевненість у своїх здібностях, формує корисні навички, здатне вплинути на майбутню кар'єру. Важливо дозволити дітям експериментувати та будувати, знаходити та виправляти помилки самостійно.
Іграшка виконана з якісних міцних матеріалів. Для роботи потрібні 2 батарейки АА (не в комплекті).
Інструкція до ігрового набору допоможе зібрати трактор із ковшем, причепом та великими колесами. У посібнику також багато пізнавальної інформації про те, як влаштована техніка та завдяки яким принципам фізики працює.
Діти люблять конструювати, тому що вони природжені будівельники. Серія My First Engineering цікава тим, що малюки будують свої іграшки самостійно, знайомлячись із основами інженерії. Дізнайтеся про механізми, які використовують у машинах.
Заохочення дітей в інженерній справі підвищує їхню впевненість у своїх здібностях, формує корисні навички, здатне вплинути на майбутню кар'єру. Важливо дозволити дітям експериментувати та будувати, знаходити та виправляти помилки самостійно.
Іграшка виконана з якісних міцних матеріалів. Для роботи потрібні 2 батарейки АА (не в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edu-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Js030 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1.47 кг |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 20 см. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 30 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код Уктвед | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Кількість предметів в наборі | 29 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Stem |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | My First |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | Aa |
| Тип конструктора | Болтовий |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 30 см |
| Код | 4893338540302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴




