Машинка Toomies Jurassic World динотрейлер (E73253) 4243001
- В наявності
- Код: 4243001
1 140 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшковий динотрейлер Toomies Jurassic World створений для заохочення малюків, що розвивають ігор. Попереду у машині сидить маленький трицератопс. Струсіть його, щоб почути миле гарчання. Приєднайте до машинки причіп, усередині якого їде брахіозавр.
Завантажте багаж у вигляді фігур збоку машинки, натисніть на голову брахіозавра і динотрейлер зірветься вперед. Іграшка також може вільно їздити: тягніть або штовхайте машинку, і вона рухатиметься.
Іграшковий динотрейлер Toomies серії Jurassic World запрошує юних дослідників у світ юрського періоду, повний веселощів! Ігровий набір виконаний із міцного безпечного пластику. Підходить хлопчикам та дівчаткам від 12 місяців до 3 років. Батарейки не потрібні.
Завантажте багаж у вигляді фігур збоку машинки, натисніть на голову брахіозавра і динотрейлер зірветься вперед. Іграшка також може вільно їздити: тягніть або штовхайте машинку, і вона рухатиметься.
Іграшковий динотрейлер Toomies серії Jurassic World запрошує юних дослідників у світ юрського періоду, повний веселощів! Ігровий набір виконаний із міцного безпечного пластику. Підходить хлопчикам та дівчаткам від 12 місяців до 3 років. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toomies |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E73253 |
| Вага | 0.52 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Уяву | 1 |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 10 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Jurassic World |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 28 см |
| Код | 5011666732537 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴











