


Набір для навчання Viga Toys Вчимося писати англійські малі літери (50338) 3797007
- В наявності
- Код: 3797007
6 702 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір з 26 дощечок з малими літерами латинського алфавіту, кожна з магнітною паличкою.
Паличкою необхідно провести кульку всередині літери. Комплект допоможе дітям від 3 років навчитися тримати ручку і писати деякі великі літери латинського алфавіту. Розміри ящика: 35 х 25,5 х 11,5 см.
Розвиток: координація рук та очей, мислення. Вивчення: базові навички письма, загальне уявлення про літери, форми. Підходить для індивідуальних занять та у невеликих групах.
Паличкою необхідно провести кульку всередині літери. Комплект допоможе дітям від 3 років навчитися тримати ручку і писати деякі великі літери латинського алфавіту. Розміри ящика: 35 х 25,5 х 11,5 см.
Розвиток: координація рук та очей, мислення. Вивчення: базові навички письма, загальне уявлення про літери, форми. Підходить для індивідуальних занять та у невеликих групах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | Відкритий дерев'яний лоток із ручками |
| Артикул | 50338 |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага (кг) | 1.1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 25 см |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код Уктвед | 9610000000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів в наборі | 26 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Відповідає концепції Нуш | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Алфавіт і лист |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений, Червоний |
| Ширина | 36 см |
| Код | 6934510503383 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 702 ₴




