Бластер Nerf Roblox Adopt Me Bees (F2486) 4965229
- В наявності
- Код: 4965229
2 298 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Nerf Roblox Adopt Me: Bees (Нерф Роблокс Адопт мі біс) - бластер з химерною назвою і незвичайним зовнішнім виглядом - бластер "політ медом" - бластер лінійки Nerf Roblox, натхненний вихованцем Бджола з гри Adopt Me.
Фарбовий дизайн і унікальний важільний механізм бластера, в стилі револьвера, з циліндром на 8 стріл – цей бластер мабуть найчудовіший з усіх бластерів першої лінійки Нерф Роблокс.
Включає 1001_Основні характеристики:
- Механічний бластер серії Nerf Roblox
- Бластер, що повторює роботу бластера Zombie Strike SlingFire
- Для гри батарейки не потрібні
У комплекті: бластер і 8 стріл.
Фарбовий дизайн і унікальний важільний механізм бластера, в стилі револьвера, з циліндром на 8 стріл – цей бластер мабуть найчудовіший з усіх бластерів першої лінійки Нерф Роблокс.
Включає 1001_Основні характеристики:
- Механічний бластер серії Nerf Roblox
- Бластер, що повторює роботу бластера Zombie Strike SlingFire
- Для гри батарейки не потрібні
У комплекті: бластер і 8 стріл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F2486 |
| Вага | 1 кг |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 3 см |
| Код Уктвед | 9503008100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал | Пластик, інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкова зброя |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Roblox |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 26 см |
| Код | 5010993877409 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 298 ₴




