Дитяча колекційна машинка FORD F-150 КТ5365 інерційна 4452877
- В наявності
- Код: 4452877
208 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Залізна машинка КТ5365 метал з міцним металевим корпусом, виконаним в яскравій кольоровій гамі, припаде до душі маленьким любителям автомобілів-початківців. Колекційна модель, представлена в оновленій лінійці з різним оформленням, дозволяє дитині зібрати цілу колекцію. Машинка має коліщатка, що обертаються, фари, бічні дзеркала, дверцята, що відкриваються, і навіть місткий відкидний кузов, в якому можна перевозити пупсиків або солдатиків. Ігри з машинками позитивно впливають на розвиток координації рухів, уяви, образного та логічного мислення. Пікап, виконаний у масштабі 1:46, декорований оригінальним малюнком на бічній частині, який робить дизайн більш виразним і незабутнім.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.16 |
| Вид | Транспорт |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити висоти | 8 |
| Габарити довжина | 12.5 |
| Габарити ширина | 7 |
| гарантія | 14 днів |
| Марка | Ford |
| Масштаб | 147 |
| Найменування різновиду | Синій |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Транспорт |
| Тип | Машинка інерційна |
| Тип іграшки | Позашляховики |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴




