Спортивна сумка зі шкірозамінника 16 л Wallaby сріблястий 4681093
- В наявності
- Код: 4681093
797 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сумка зі шкірозамінника 16 л Wallaby сріблястий 313.81
Опис сумки:
- Одне основне відділення на блискавці.
- Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
- Ремінь, що регулюється для носіння через плече.
- Дві текстильні ручки середньої довжини.
- Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
- Артикул: 313.81.
- Матеріал: штучна шкіра.
- Розміри (ШхВхГ): 44x23x19 см.
- Колір: сріблястий.
- ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 19 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63 г |
| Вага (кг) | 0.63 |
| висота, см | 23 |
| Глибина, см | 19 |
| Об'єм, л | 16 |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Ширина, див | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 797 ₴













