БЕЖ ТАУП — сумка-рюкзак - великий, якісний, із зручною кишенею спереду (Луцьк, 802) 5011246
- В наявності
- Код: 5011246
1 030 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна сумка-рюкзак від українського виробника виготовляється з високоякісного шкірзамінника. Підкладка рюкзака виготовляється із цупкого текстилю. Металева фурнітура використовується високої якості.
Довжина - 21 см
Ширина — 8 см
Висота - 26 см
Ширина дна — 9 см
Фурнітура - нікель
Матеріал - шкірзамінник
Дуже вмістка модель з одним основним відділенням.
Всередині розміщена потаємна кишеня на блискавці та з іншої сторони відкрита кишенька для мобільного телефону та дрібниць.
Горизонтально розташована кишенька на передній зовнішній стінці дуже зручна та практична у використанні.
Довжину ручок можна з легкістю відрегулювати під себе.
Чудово підходить на шкільну пору або університет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26 мм |
| Висота основного відділення | 390 мм |
| Глибина | 8 мм мм |
| Глибина основного відділення | 120 мм |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Регульовані лямки, Водонепроникна тканина, Тверде дно |
| Відділення | Відділення для дрібниць, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 21 мм |
| Ширина основного відділення | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴













