Бордо - два окремих відділи - маленька та стильна сумочка-гаманець (0538) 4879216
- В наявності
- Код: 4879216
588 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумочка/гаманець
13х20х6 см.
В комплекті знімний тканинний ремінь максимальною довжиною - 135 см.
Два окремих відділи.
Штучна шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтний |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Сумісний із форматом А4, Плечовий ремінь |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴













