Червона - сумка/рюкзак - кроко принт - стильна, молодіжна та зручна (0552) 4965450
- В наявності
- Код: 4965450
871 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Харків.
28х30х12 см.
Довга ручка витягується.
Рюкзак можна носити ще сумкою на плечі або через плече.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці.
Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На лицевій стороні кишеня на магніті.
Сзаду кишеня на блискавці.
Екошкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 280 мм |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Відділення | 1 основне, 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібниць, потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона, Зовнішня кишеня без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка, Склярус, Паєтки, Перфорація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Портфель |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871 ₴













