Універсальний УЗ відлякувач гризунів LS-968 4769360
- В наявності
- Код: 4769360
1 220 ₴
Універсальний ультразвуковий відлякувач LS-968 призначений для боротьби з мишами, щурами, тарганами й іншими небажаними комахами та гризунами.
Ультразвук створює несприятливе середовище для існування, розмноження та життєдіяльності шкідника, в результаті чого гризуни та комахи покидають приміщення.
Дія приладу не впливає на роботу інших електроприладів, не створює електромагнітних завад і безпечно для здоров'я людини.
Може застосовуватися в будинках, квартирах, офісах, ресторанах, готелях, харчових цехах та інших приміщеннях різного типу.
Ультразвукові хвилі, що генеруються приладом, мають змінну частоту, що дозволяє уникнути звикання у шкідників до дії приладу.
Відлякувач виготовлений з високоякісного пластику. Є спеціальні роз'єми для кріплення на стіну та стелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Загальні | |
| Вага | 170 г |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Гризуни, криси, Миші |
| гарантія | 12 місяців |
| Тиск (дБ) | 130 |
| Діапазон робочих температур | 5 40 С |
| Зона дії | 420 кв.м кв. м |
| Комплектація | Прилад, адаптер, монтажний кронштейн, елементи кріплення |
| Потужність | 1,5 Вт |
| Особливості | Захист від звикання до ультразвукових хвиль |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| розмір Упаковки | 88 х 170 х 97 мм |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Частота | 20 27 кГц |
- Ціна: 1 220 ₴










