Сумка жіноча 14009 від виробника «Welassie» Україна, колір бежевий, матеріал екошкіри високої якості. Сумка відкривається за допомогою блискавки. Сумка на щільній якісній підкладці. Усередині має кишеню на блискавці та відкриту кишеню.Розміри: довжина 22 см., ширина 12 см., Висота 20 см.Плечовий ремінь регулюється під різну довжину, максимальна довжина 120 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 22 см. |
| Жорсткість | Середня |
| Відділення | 1 Відділення |
| Відділення | 1 Відділення |
| Плечовий ремінь | 120 см |
| Плечовий Ремень | 120 см |
| Розмір | Маленький |
| Тип застежки | Застібка-блискавка |
| Ширина | 12 см. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴





