
Ваза лапа Буйвола від модної італійської фірми Seletti ідеально підійде як цікавий подарунок. Вона виконана з доломіту у формі буйволиного копита. Низ блискучого виробу - золотого кольору. А верхня частина - чорна, округла, широка. Оригінальність додає його компактність - висота 13 см, вага 300 г. Таким чином, лапу можна використовувати під невеликий букет. Але навіть без квітів виріб чудово виглядатиме:
- на столі в офісі;
- серед іншого елітного посуду;
- у вітальні.
Італійський виробник зумів втілити оригінальну дизайнерську ідею в невеликому аксесуарі, який оцінять люди з тонким смаком. Такі адресати, безумовно, зрозуміють, що подарунок символізує міць тварини, її велич та стійкість. Шикарне пакування з фірмовим логотипом - гідне обрамлення дорогого виробу. Ваза лапа Буйвола, її замовлення стане правильним вибором для сильної особистості, поціновувача ексклюзиву та шику.®Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Маховіка. | 22 кг |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Габарити упаковки | 110 x 25 x 85 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для нагрудного бездротового кардіодатчика Кермо з регулюванням по вертикалі та горизонталі Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Кількість програм | Немає шт. |
| Конструкція | Вертикально |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Транспортувальні ролики Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | Час Швидкість Дистанція Калорії Пульс Повертайся за хвилину |
| Програми | Немає |
| Розміри | 117 x 54 x 125 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Механічні |
| Транспортивні ролики | Да |
| Рівняння | Безступна система |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴








