Чоловічий рюкзак високої якості українського виробництваТОП продажу - чорний 5062247
- В наявності
- Код: 5062247
1 890 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзаки колекції ТОП продажу ідеально підійдуть для активних людей, які не звикли втрачати ні секунди.
Вони стануть в нагоді, як для мандрів так і для прогулянок з друзями, походів у спортзал, навчання.
Виглядають на спинці охайно і при цьому мегавмісткі: вода, одяг, особисті, будь-які дрібнички необхідні для умов міста.
Характеристики:
В середині міцний нетканний чорний матеріал, з ним Ви можете не переживати, що поклали в середину ключі, відкриті ручки чи олівці, тощо, адже він, на відміну від дешевої підкладки, практично не рветься і легко чиститься.
Стіночки рюкзака забезпечені ущільнювачем.
Плечеві ремні регулюються по довжині, надійно прошиті.
Тканина – якісна екошкіра, не боїться води, морозу, стирання.
Основне відділення закривається на блискавку.
Є спеціальне відділення для ноутбука.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Відділення | 1 основне, 2 основних, 3 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴













