Відлякувач - це надійний захист заміських ділянок, будинків відпочинку, дитячих таборів та інших установ від змій, вужів і ящірок.
Відлякувач генерує звуковібруючі сигнали, що сприймаються зміями як небезпечні і змушують їх залишати зону проживання.
Пристрій не використовує ніяких хімічних реагентів або отрут, абсолютно нешкідливий для людей, домашніх тварин і корисних мешканців грунту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Загальні | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Ni-Mh 1.2 В AA 300 мА·год |
| Вид шкідника | Гризуни, крихітки |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діаметр стрижня | 28 мм |
| Довжина стрижня | 250 мм |
| Зона дії | 500 кв.м кв. м |
| Інтервал вібрації | 30 секунд |
| Комплектація | Кришка, ніжка |
| Матеріал | Корпус — Abs пластик, ніжка — алюміній |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| розмір Упаковки | 260 х 155 х 85 мм |
| Сонячний елемент | 90 х 60 мм |
| Тип харчування | Сонячна батарея, акумулятор |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Частота | 300 500 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴




