Протишумні навушники для дітей Klein Bosch Mini (8505) 4949694
- В наявності
- Код: 4949694
510 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшкові навушники для дітей для веселої гри у будівельників, що дозволяють наслідувати дорослих, розвивають уяву.
У навушниках Bosch Klein кожна дитина відчує себе справжнім майстром. Виготовлені з міцного та безпечного пластику.
Увага! Навушники іграшкові і не мають реальної захисної функції.
Для дітей віком від трьох років.
У навушниках Bosch Klein кожна дитина відчує себе справжнім майстром. Виготовлені з міцного та безпечного пластику.
Увага! Навушники іграшкові і не мають реальної захисної функції.
Для дітей віком від трьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8505 |
| Вага | 0.08 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Довжина | 7 см |
| Код Уктвед | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 19 см |
| Код | 4009847085054 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴




