Конструктор PolyM Архітектор 30 деталей (760005) 4931936
- В наявності
- Код: 4931936
393 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За допомогою різнокольорового конструктора Hape PolyM Архітектор малюк зможе побудувати своє перше місто з високими вежами. Також з блоків можна створити фантастичних тварин. Такий набір зацікавить як хлопчика, і дівчинку від 1,5 років. В комплект входить 30 цеглинок і вічка-наклейки. _Можна мити в посудомийній машині\n
Всі набори конструктора PolyM сумісні один з одним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolyM |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 760005 |
| Вага | 0.3 кг |
| уважність | 1 |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 22.8 см |
| Довжина | 17.2 см |
| Винахідливість | 1 |
| Код Уктвед | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 30 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 7.3 см |
| Код | 6943478021488 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴




