Конструктор Guidecraft IO Blocks Minis з доповненою 3d реальністю, 250 деталей (G9611) 4931492
- В наявності
- Код: 4931492
699 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор IO Blocks із зменшеною версією деталей для створення необмеженої кількості неймовірних моделей роботів, машин, літаків, істот та багато іншого. Набір включає в себе пластикові елементи 12 видів яскравих кольорів. Всі деталі матові, з м'якого пластику, легко та надійно з'єднуються та регулюються. У Google Play та Apple App Store є програма з інструкцією до набору з безліччю варіантів для захоплюючої гри. Конструктор розвиває дрібну моторику, фантазію та просторове мислення. Розмір деталей: 2х2 см. Сумісний з іншими наборами серії IO Blocks Minis. Вік: від 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | Коробка |
| Артикул | G9611 |
| Вага | 0.46 кг |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 10 см |
| Винахідливість | 1 |
| Код Уктвед | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 16 |
| Кількість предметів в наборі | 250 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал упаковки | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті, Stem |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Io Blocks Minis |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 21 см |
| Код | 716243096112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




