Дерев'яний сортер Guidecraft Manipulatives Транспорт (G6741) 4931447
- В наявності
- Код: 4931447
1 098 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барвисті дерев'яні деталі набору у вигляді різних транспортних засобів – чудовий спосіб навчити підбирати кольори та форми, одночасно розвиваючи дрібну моторику та сенсорні навички. Три елементи у вигляді різного транспорту мають вставні блоки з акриловими віконцями з піском, водою, намистинками. Відмінно підходить для занять вдома з батьками, в дошкільному закладі або центрі розвитку з вихователями. бусинки.
Дерев'яні транспортні засоби оснащені спеціальною вставкою для утримання блоків з віконцями під час гри та розвитку м'язів дитячих рук.
Набір зміцнює навички сортування та розпізнавання фігур, підходить для драматичних ігор, заохочує соціальну взаємодію.
Дерев'яні транспортні засоби оснащені спеціальною вставкою для утримання блоків з віконцями під час гри та розвитку м'язів дитячих рук.
Набір зміцнює навички сортування та розпізнавання фігур, підходить для драматичних ігор, заохочує соціальну взаємодію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6741 |
| Вага | 0.6 кг |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 22 см |
| Код Уктвед | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Дерево, пластик |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Сортери |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, см | Машина 12,7 х 3 х 8,9, вертолет 12 х 3 х 12,7, корабль 9,5 х 3 х 10,8 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 26 см |
| Код | 716243067419 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴




