
Кубики Guidecraft Block Play Кольорові блоки (G5066) 4931431
- В наявності
- Код: 4931431
1 128 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шість блоків у вигляді квадратів різних розмірів з дерев'яними рамами та кольоровими акриловими вставками. Блоки складаються один на один, утворюючи піраміду. Тренуйте навички сортування, чергування, створюйте оригінальні барвисті конструкції. Розміри найбільшого квадрата 17,8 х 17,8 х 5 см, найменшого 5 х 5 х 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G5066 |
| Вага | 1.44 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Уяву | 1 |
| Висота | 9 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 26 см |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 10 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Дерево, пластик |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Реджіо |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, см | Найбільша 17,8 х 17,8 х 5, найменша 5 х 5 х 5 х 5 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Block Play |
| Країна реєстрації ТМ | Сша |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 37 см |
| Код | 716243050664 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128 ₴




