Опис ножа Firebird FH41:
Ніж FH41 відразу сподобався всім, як тільки з'явився на ринку. Він універсальний і міцний, виробник продумав кожну дрібницю. Форма клинка класична – drop-point, з приспущеним до вістря обухом. Виготовляється він із високоякісної сталі D2 з твердістю 60 HRC. Тип відкривання ножа - Flipper, який показує високу надійність.
FH41 від Firebird стильно виглядає, але при цьому практично ідеально збалансований. У робочому положенні його довжина становить 20,2 сантиметрів, лезо – 8,8 см.
Рукоять зручно тримати, вона не прослизає в самих різних умовах роботи. Показники зносостійкості і довговічності також максимально високі.
Поєднання відмінної міцності, зручності під час роботи, низької ціни і приємного зовнішнього вигляду зробили новинку ніж FH41 - Firebird одним з найбільш продаваних виробів компанії Ganzo.
Особливості:
- тип замку – Liner Lock;
- заточка леза пряма;
- рукоять доступні 4 види;
- товщина леза – 3,5 міліметра;
- клинок виготовлений з сталі D2;
- довжина в робочому положенні – 202 мм;
- вага ножа становить 101 грам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 101 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Кишеньковий, туристичний |
| гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Загальна довжина | 202 мм мм |
| Марка стали | D2 |
| Розмір у складеному стані | 115 мм |
| Твердість клинка | -60 Hrc |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип заточення | Прямий |
| Тип ножа | Складаний |
| Колір ручки | Зелений |
- Ціна: 1 580 ₴













