Модель Britains Трактор Massey Ferguson 6718 S 1:32 (43235) 4931351
- В наявності
- Код: 4931351
2 433 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця модель в масштабі 1:32 - переможець конкурсу «Машина року 2017». фермерського світу з іншими тракторами, транспортними засобами, знаряддями та аксесуарами від Britains. міцного литого пластику. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці, для колекціонерів та дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britains |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43235 |
| Вага | 0.56 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 11 см |
| Код Уктвед | 9503008500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тип | Товар |
| Колір | Червоний, чорний |
| Ширина | 22 см |
| Код | 36881432357 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 433 ₴




