Модель Britains Трактор JCB 4220 ICON 1:32 (43355) 4931372
- В наявності
- Код: 4931372
2 616 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія JCB оновила свою серію 4000, додавши їй велику продуктивність, цілорічну універсальність, максимальний комфорт, чудову безпеку та найкращу у своєму класі швидкість. Цей новий Fastrac ICON має нову кабіну та дизайн інтер'єру. Причіпний пристрій сумісний з копіями механізмів у масштабі 1:32.
Модель Britains Трактор JCB 4220 ICON виготовлений з литого під тиском металу та міцного формованого пластику. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці, для колекціонерів та дітей від 3 років.
Модель Britains Трактор JCB 4220 ICON виготовлений з литого під тиском металу та міцного формованого пластику. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці, для колекціонерів та дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britains |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43355 |
| Вага | 0.66 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 14 см |
| Код Уктвед | 9503008500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Жовтий, Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Код | 036881433552 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 616 ₴




