


Модель Britains Трактор John Deere 6195M 1:32 (43150) 4931345
- В наявності
- Код: 4931345
3 018 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей трактор John Deere 6M у масштабі 1:32 точно відбиває стиль нового покоління сільськогосподарської техніки компанії завдяки характерному витонченому дизайну фар. Пророблена кабіна водія, шини з великим протектором, чудова деталізація салону та робоче кермо. Модель Britains Трактор John Deere 6195M виготовлена з литого під тиском металу та міцного формованого пластику. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці. Відмінне придбання для колекціонерів та дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britains |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43150 |
| Вага | 0.59 кг |
| Вага (кг) | 0.45 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 12 см |
| Код Уктвед | 9503008500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Зелений, чорний, жовтий |
| Ширина | 22 см |
| Код | 036881431503 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 018 ₴




