Модель Britains Трактор Valtra з фронтальним навантажувачем 1:32 (43352) 4931371
- В наявності
- Код: 4931371
3 036 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо масштабну модель Valtra T234 бірюзового кольору із фронтальним навантажувачем. Чудово деталізована копія трактора зі знімною кабіною. Видима гідравліка піднімає та опускає фронтальний навантажувач, при цьому ківш може перекидатися незалежно. У комплект також входять ще два взаємозамінні аксесуари, а також шини з великим протектором і робоче кермо.
Причіпний пристрій сумісний з копіями техніки в масштабі 1:32. Модель Britains Трактор Valtra з фронтальним навантажувачем виготовлена з литого під тиском металу та міцного формованого пластику. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці, для колекціонерів та дітей віком від 3 років.
Причіпний пристрій сумісний з копіями техніки в масштабі 1:32. Модель Britains Трактор Valtra з фронтальним навантажувачем виготовлена з литого під тиском металу та міцного формованого пластику. Підходить для ігор у приміщенні та на вулиці, для колекціонерів та дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britains |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43352 |
| Вага | 0.77 кг |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18 |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 14 см |
| Код Уктвед | 9503008500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал упаковки | Картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 29 см |
| Код | 036881433521 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 036 ₴




